Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

День працівників культури відзначили в Кам'янському

Середа, Листопад 10, 2021 - 07:33

9 листопада у Кам'янському на Новій сцені театру ім. Лесі Українки відзначили День працівників культури та майстрів народної творчості. Усіх присутніх на урочистому заході із професійним святом привітав мер Кам'янського Андрій Білоусов.

«Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва, гості сьогоднішнього свята! Ваша творча праця вражає своєю унікальністю, різноманітністю та колоритом. Власними досягненнями ви збагачуєте та примножуєте культурну спадщину нашого регіону, прищеплюєте молоді любов до рідної культури, допомагаєте у творчому пошуку, відкриваєте нові таланти. З вашою допомогою юні обдарування нашого міста беруть активну участь у різноманітних конкурсах, фестивалях, концертах та виставках, де займають почесні призові місця. Завдяки роботі колективів художніх шкіл, театру, музеїв, парків у Кам'янському вирує насичене культурне життя, проводяться фестивалі, конкурси та безліч цікавих заходів, у яких кожен кам'янчанин, незалежно від віку та вподобань, може знайти щось цікаве для себе. Щиро дякую кожному з вас за кропітку працю, за любов і відданість своїй справі. Бажаю вам реалізації всіх творчих задумів та невичерпної енергії», – сказав Андрій Білоусов.

Міський голова вручив нагороди лауреатам премії у галузі культури «Кам'янське мистецьке перевесло» у 2021 році. Грамоти обласного та міського рівнів мер вручив працівникам культури та майстрам народної творчості. Нагрудним знаком «Відзнака міського голови» нагороджено Світлану Овчаренко – голову циклової комісії «Хорове диригування», викладача-методиста вищої категорії Кам'янського фахового музичного коледжу ім. Мирослава Скорика. Лише протягом минулого року учні художніх шкіл, незважаючи на карантинні обмеження, взяли участь у 114 міжнародних, 104 всеукраїнських, 42 міських, 33 обласних та регіональних конкурсах.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei