Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Кам’янчан запрошують до обговорення щодо перейменування вулиць

Вівторок, Травень 24, 2022 - 19:32

Кам’янчан запрошують до обговорення щодо перейменування вулиць, назви яких пов’язані з державою-агресором та/або її союзниками з метою вивчення та врахування думки членів територіальної громади в процесі перейменування вулиць.

З 24 травня по 5 червня 2022 року триватиме збір пропозицій щодо нових назв вулиць. До підготовки переліку вулиць, що потребують перейменування, окрім виконавчих органів міської ради, долучалися краєзнавці та історики. Консультації проводитимуться на платформі електронної демократії EDEM у відповідності із Порядком проведення електронних консультацій з громадськістю та опитувань в Кам’янській міській територіальній громаді. Ознайомитись із переліком вулиць можна на сайті Кам’янської міської ради

https://kam.gov.ua/pereymenuvannya_vulits_mista.

Для того, щоб надати свої пропозиції перейдіть за посиланням https://consult.e-dem.ua/consultations/415 або скористайтесь Чат-ботом «Перейменування вулиць Кам’янське» в телеграм http://t.me/pollKamsk_bot.

Також пропозицію можна відправити на електронну адресу poll@kam.gov.ua. Обов’язково потрібно зазначити П.І.Б. автора та адресу проживання. Анонімні пропозиції не реєструються та не розглядаються.

 

Також новини у Telegram канал

https://t.me/belousov_andrei

#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske