Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Кам’янчанку привітали із 100-річним ювілеєм

Понеділок, Червень 6, 2022 - 17:17

100-річний ювілей – це грандіозна подія в житті кожного ювіляра та особлива гордість для  всього міста.

05 червня свій 100-й День народження відсвяткувала жителька Кам’янського Капліна Зінаїда Бенціонівна.

Від імені усієї громади Кам’янський міський голова Андрій Білоусов привітав іменинницю зі святом, побажав міцного здоров’я, гарного настрою, поваги, турботи та уваги рідних і близьких. Вручив квіти, вітальний лист та подарунок.

«За своє життя жінка стала свідком багатьох історичних подій, пройшла тяжкі роки другої світової війни, післявоєнні роки, пов’язавши своє життя з нашим містом. На превеликий жаль і сьогодні таку поважну ювілейну дату затьмарює війна. Але ми обов’язково переможемо, мир та злагода запанують на нашій землі!» - сказав Андрій Білоусов.

Свій трудовий шлях Зінаїда Бенціонівна розпочала у жовтні 1948 року інженером-хіміком на Придніпровському хімічному заводі. З 1962 року до виходу на пенсію 1970 році, працювала начальником центральної лабораторії Придніпровського хімічного заводу. З 1986 року працювала бібліотекарем при 2-й міській лікарні та присвятила цьому 22 роки. Понад 30 років була головою ради жінок у Баглійському районі, обиралась депутатом Баглійської районної ради. Дякуємо за багаторічну сумлінну 

Відео:https://fb.watch/dtNUsfy0LX/

Також новини у Telegram канал

https://t.me/belousov_andrei

#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske