Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Кам'янчани перевірили свої знання з історії міста

Вівторок, Вересень 14, 2021 - 17:34

У Кам’янському провели перший міський краєзнавчий диктант. Сотні городян долучилися до пізнавального заходу та перевірили свої знання з історії міста. Організаторами виступили представники ГО «Бджола», Центральна міська бібліотека ім.Т.Г.Шевченка та департамент з гуманітарних питань міської ради. Кожен учасник мав можливість обрати для себе зручний час та місце написання диктанту. З 10:00 до 18:00 запитання були у відкритому доступі в мережі Інтернет.

До зрізу знань долучилися міський голова Андрій Білоусов, службовці, депутати Кам'янської міської ради, співробітники Центру зайнятості, ЦНАПу, правоохоронці, учні, бібліотекарі, вчителі, студенти та всі, хто мав бажання.

Учасники диктанту відповіли на запитання, які стосувалися історичних, географічних та інших особливостей рідного краю.

Результати диктанту будуть оголошені 17 вересня – на День міста. Перші 100 учасників, які успішно написали диктант, отримають призи. Організатори  окремо зв’яжуться з переможцями з 18 по 30 вересня та передадуть подарунки.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei