Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Кам'янчани спілкувалися з мером на прийомі з особистих питань

Вівторок, Листопад 9, 2021 - 17:27

9 листопада Кам'янський міський голова Андрій Білоусов провів черговий прийом громадян із особистих питань. З урахуванням епідеміологічної ситуації прийом проходив у режимі відеоконференцзв'язку «Zoom». Більшість питань заявників стосувалася сфери житлово-комунального господарства, надання матеріальної допомоги на лікування, покращення житлових умов та вирішення інших соціально-побутових проблем.

Зокрема, інвалід І групи Людмила Лазаренко на прийомі внесла низку пропозицій, які допоможуть підвищити рівень безбар'єрності у місті. Мер підтримав цю ініціативу, а також запросив зробити спільний об'їзд по будованих об'єктах інфраструктури, щоб їх облаштування велося з урахуванням особливих потреб.

Міський голова детально розглянув усі питання, з якими до нього звернулися мешканці, надав необхідні доручення керівникам профільних департаментів для оперативного виконання поставлених завдань.

«З кожного питання ми прийняли відповідні рішення, і я контролюватиму виконання поставлених завдань до їх 100% виконання», – сказав Андрій Білоусов.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei