Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Кам’янське готується стабільно пройти опалювальний сезон

Вівторок, Жовтень 4, 2022 - 17:23

Кам’янське готується до стабільного проходження опалювального сезону. На даний час технічна підготовка житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період майже завершена. Аварійні служби забезпечені всім необхідним для усунення можливих аварійних ситуацій.

За останні кілька років виконано великий обсяг робіт, аби зменшити залежність міста від природнього газу для централізованого теплопостачання.

Два роки тому у взаємодії з ДТЕК на електроопалення перевели житлові райони Соцмісто та «БАМ». Для цього була проведена масштабна модернізація зовнішніх та внутрішньобудинкових електричних мереж, збільшення потужностей, забезпечення приладами електроопалення соціально незахищених верств населення та інше.

Сьогодні проведено технічний огляд трансформаторних підстанцій, які забезпечують електрикою ці житлові райони. Фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі провели технічне обслуговування 27 трансформаторних підстанцій, що живлять критичні об’єкти та житлові райони.

У попередні роки Лівобережна котельна за рахунок інвесторів була модернізована та у разі необхідності може виробляти тепло від вугілля. Майже 60% багатоквартирних будинків у центральній частині міста пройшли модернізацію внутнішньобудинкових електричних мереж. Також, аби усунути можливі непорозуміння між двома компаніями, як це було раніше, сьогодні Дніпровська ТЕЦ визначена єдиним виробником, постачальником та транспортувальником теплової енергії. Більш ніж половина об‘єктів соціальної сфери Кам’янського опалюється за рахунок пелетів.

Кам‘янське майже єдине велике місто, яке за останній час більш ніж на 50 % скоротило споживання газу в комунальній теплоенергетиці.

Також новини у Telegram каналі
https://t.me/belousov_andrei
#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske