Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Кам’янське отримало перший транш гуманітарної допомоги від благодійної організації ADRA

Середа, Червень 22, 2022 - 17:19

В умовах воєнного стану продовжуємо збирати та передавати гуманітарну допомогу тим, хто її потребує. Активну волонтерську діяльність в місті ні на мить не припиняє ГО «Фонд розвитку Кам’янського». Постійну підтримку Фонду надає депутат міської ради, очільник екологічної комісії Олександр Лукашов.
22 червня в рамках взаємодії із благодійною організацією ADRA, яка співпрацює з Всесвітньою продовольчою програмою, Фонд розвитку Кам’янського отримав перший транш гуманітарної допомоги для вимушених переселенців та багатодітних родин нашого міста. Це більш ніж 800 коробок, в яких: консерви, олія, макаронні вироби та крупи. Налагодити співпрацю з організацією допомагала депутат Кам’янської міської ради Наталія Шкуренко.
Безкоштовну продовольчу допомогу почнуть видавати вже завтра – 23 червня. Отримати продуктові набори можуть такі категорії громадян:
• Багатодітні сім'ї, які перебувають на обліку в Департаменті соціальної політики Кам’янської міської ради – 1 пакунок на родину. При собі мати посвідчення батьків багатодітної родини. Місце видачі – у приміщенні КЗ "Центр надання соціальних послуг" КМР за адресою: пр. Свободи, 36.
Графік видачі: понеділок-четвер з 08:00 до 17:00, п’ятниця з 08:00 до 16:00, субота з 08:00 до 15:00.
• Вимушені переселенці 2022 року, які тимчасово проживають у соціальному житлі на території Кам'янської міської територіальної громади. При собі мати паспорт громадянина України та довідку внутрішньо переміщеної особи. Точка видачі – «Фонд розвитку Кам’янського», пр. Шевченка, 14.
Графік видачі: з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 16:00
"Дякуємо волонтерам, благодійним організаціям, мешканцям міста та всім, хто надає підтримку у зборі та доставці гуманітарних вантажів, а також представникам Молодіжної ради міста, які долучаються до процесу роздачі продуктових пакетів. Разом до Перемоги!" - сказав Андрій Білоусов.