Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Кам'янське приєдналося до Всеукраїнського воркаут-руху

Середа, Листопад 24, 2021 - 17:38

24 листопада у Кам'янському відкрили перший майданчик «Воркаут Академії». Сучасне обладнання для занять воркаутом встановили у спортзалі лівобережної школи №21. Проєкт реалізовано коштом Всеукраїнської федерації «Стріт Воркаут Україна» завдяки взаємодії Кам'янського міського голови Андрія Білоусова, голови федерації «Стріт Воркаут Україна» Дениса Мініна та депутата міської ради Марини Пахолько.

У своєму виступі мер Андрій Білоусов зазначив, що завжди підтримує ініціативи, спрямовані на популяризацію спорту та здорового способу життя.

«Я вдячний федерації за облаштування першої у місті воркаут-локації. Сподіваюся, що у майбутньому такі майданчики з'являться і в інших навчальних закладах нашого міста», – сказав Андрій Білоусов.

Під час відкриття об'єкта учасники воркаут-руху провели презентацію обладнання. Вони віртуозно виконували вправи, демонструючи майстерність та чудову фізичну форму.

У позаурочний час воркаут-локацію зможуть відвідувати всі охочі. Заняття вестиме професійний тренер. Також обладнання використовуватиметься учнями під час уроків фізкультури.

«Основна місія воркаут-руху – популяризація здорового способу життя. Ми не забороняємо гаджети, комп'ютерні ігри та інше, а пропонуємо молоді альтернативу. Це ціла субкультура спортивного спрямування без вікових та гендерних обмежень», – сказав Денис Мінін.

Організація «Стріт Воркаут Україна» об'єднує десятки тисяч активних прихильників воркаут-руху по всій країні.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei