Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Кам'янське відсвяткувало День міста

Субота, Вересень 18, 2021 - 08:55

17 вересня в Кам'янському на площі Петра Калнишевського відбулася розважальна програма з нагоди святкування Дня міста. Зі сцени кам'янчан з Днем міста привітав міський голова Андрій Білоусов.

«Наше місто – найкраще на Землі! Сьогодні Кам’янському виповнюється 271 рік. Це не лише потужне промислове місто – це Батьківщина видатних особистостей, героїв, які захищали і захищають нашу країну, забезпечують щасливе майбутнє наших дітей. Нас всіх об'єднує одна мета – зробити рідне місто успішним і процвітаючим. Я дякую всім вам за підтримку, за те, що день за днем ​​наближаєте нас до цієї мрії. Бажаю всім здоров'я, щастя та здійснення всіх ваших мрій. Зі святом!» - сказав Андрій Білоусов.

Подарунком від мера жителям став запальний виступ зірки української естради Дмитра Монатика, грандіозний салют та святкова дискотека.

Концерт став справжньою подією для городян і гостей міста. Виступ зібрав на площі рекордну кількість глядачів. Кам'янчанам сподобався концерт і вся розважальна програма, яку для них підготували.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei