Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Кам'янській ЦНАП на Соцмісті став комфортнішим

Середа, Жовтень 27, 2021 - 15:51

Центр надання адміністративних послуг на Соцмісті у Кам'янському став ще більш сучасним та комфортним для клієнтів. 27 жовтня міський голова Андрій Білоусов провів робочу нараду в будівлі ЦНАПу Південного району за адресою: вулиця Затишна, 3. Директор департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики Марина Гурська доповіла, що за кошти міського бюджету в основному залі ЦНАПу виконали ремонтні роботи, оновили оргтехніку, комп’ютери та меблі.

«Ми створили ще комфортніші умови в ЦНАПі для мешканців Південного району. І продовжуємо працювати над підвищенням якості послуг, що надаються», - сказала Марина Гурська.

На сьогоднішній день через ЦНАП населенню надається 436 послуг. Найближчим часом кількість послуг зросте до 500-та. Кам’янські Центри надання адміністративних послуг – серед лідерів по Україні.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei