Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Кам'янську ДЮСШ №4 чекає реконструкція

Середа, Лютий 23, 2022 - 13:41

У Кам'янському планують провести повну реконструкцію дитячо-юнацької спортивної школи №4, розташованої за адресою: вулиця С. Слісаренка, 5. Про це стало відомо під час виїзної робочої наради під керівництвом Кам'янського міського голови Андрія Білоусова.

За словами директора ДЮСШ №4 Олександра Кірпи, будівля школи споруджена у 1983 році та відтоді жодного разу не ремонтувалася.

За дорученням Андрія Білоусова цього року буде розроблено проєкт реконструкції будівлі спортивної школи. Він включатиме капітальний ремонт покрівлі, утеплення фасаду, заміну вікон і всіх комунікацій (систем опалення, водопостачання, каналізації). Усередині будівлі планується відремонтувати спортивні зали, санвузли, роздягальні та інші приміщення. Також проєкт передбачатиме розширення та благоустрій прилеглої території, встановлення тренажерів та будівництво футбольного поля з волейбольним майданчиком. Повністю реалізувати проєкт розраховують упродовж трьох років.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei