Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Кам’янський міський голова провів черговий об’їзд міста

Четвер, Листопад 3, 2022 - 16:36

Наша країна переживає складні часи через повномасштабну війну. Є певні проблеми з наповненням міського бюджету, але попри всі труднощі влада міста працює та забезпечує порядок у місті. Робить його чистим та впорядкованим задля комфорту кам’янчан та вимушених переселенців, яких у Кам’янському близько 25 тисяч.

3 листопада міський голова Андрій Білоусов разом з підлеглими провів черговий об’їзд міста та перевірив роботу комунальних служб, особливо в напрямку прибирання опалого листя.

«Щороку наше завдання – до кінця грудня прибрати все листя з вулиць, дворів і зелених зон, щоб з приходом весни міські території були у нормальному санітарному стані.

Слідкуємо і за станом доріг, особливо тих, по яким рухається громадський транспорт.
Виконуємо ремонти в житловому фонді. Зокрема йде повна заміна системи водопостачання в усіх шести під’їздах житлового будинку по вулиці Магнітогорська, 21.

Також у місті стартував опалювальний сезон і ми працюємо над тим, щоб в максимально короткий термін забезпечити теплом кожну оселю в нашому місті», - сказав Андрій Білоусов.