Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Кам’янський міський голова розглянув звернення громадян

Середа, Жовтень 13, 2021 - 15:23

Кам’янський міський голова Андрій Білоусов провів черговий прийом громадян з особистих питань. Звернення громадян розглядалися в режимі відеоконференцзв'язку Zoom. Кам’янчани зверталися до міського голови з різними питаннями. Більша їх частина стосувалася надання матеріальної допомоги на лікування, сфери житлово-комунального господарства, благоустрою прибудинкових територій, ремонту житлових будинків та вирішення інших соціально-побутових проблем. Окрім питань та пропозицій, городяни висловлювали вдячність Андрію Білоусову за його роботу в напрямку всебічного розвитку міста.

Розглядаючи звернення городян, міський голова надавав доручення керівникам окремих департаментів та структурних підрозділів, які посприяють скорішому вирішенню питань.

«Сьогодні ми розглянули життєві ситуації кам’янчан та будемо їх вирішувати. Усі звернення я взяв під особистий контроль до моменту остаточного врегулювання проблеми», - сказав Андрій Білоусов.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei