Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Кам'янський міський голова зустрівся з представниками ГО «Радість жити»

Вівторок, Грудень 28, 2021 - 11:00

28 грудня Кам'янський міський голова Андрій Білоусов провів робочу нараду з представниками громадської організації «Радість жити». Організацію створили мами, які виховують дітей з особливими потребами, для захисту інтересів сімей цієї категорії.

У списку найбільш гострих проблем, з якими на сьогодні стикаються сім'ї, - можливість надання матеріальної допомоги на лікування, організація навчальних курсів для дітей, безбар'єрний простір, облаштування басейну, питання житлово-комунальної та соціально-побутової сфери. Також представники організації поскаржилися на вкрай низьку культуру спілкування, а іноді просто хамську поведінку з боку деяких водіїв громадського транспорту стосовно дітей з інвалідністю та їхніх батьків. Про норми поведінки таким водіям мають розповісти на профілактичних бесідах, а якщо ситуація не зміниться, управління транспортної інфраструктури та зв'язку поставить питання про їх звільнення.

Андрій Білоусов детально розглянув усі звернення, з кожного питання прийнято відповідне рішення та надані доручення відповідальним особам.

 «За необхідності ми зустрічаємося з міським головою Андрієм Білоусовим, який завжди відкритий до діалогу, допомагає нам і йде назустріч. Ми дуже вдячні за результативність таких нарад і бачимо, як швидко наше місто змінюється на краще», - сказала голова ГО «Радість жити» Ольга Майорова.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei