Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Карнаухівка відзначила 284-ту річницю заснування

Субота, Серпень 28, 2021 - 19:18

28 серпня в Карнаухівці відбувся святковий захід, присвячений 284-й річниці заснування селища. Привітати місцевих жителів зі святом приїхав мер Кам'янського Андрій Білоусов і його заступник Костянтин Саусь. Програма заходу розпочалася з традиційного подячного молебню біля каменя-пам'ятника засновнику селища Семену Карнауху. Вітаючи зі сцени карнаухівчан зі святом, мер Андрій Білоусов зазначив, що селище славиться своїми традиціями, гостинністю і працьовитістю.

«Від імені всіх кам'янчан щиро вітаю вас зі святом! Нехай 284-річчя відкриє нові перспективи для розвитку і подальшого процвітання Карнаухівки. Досягайте успіху в усіх сферах життя, живіть щасливо і гармонійно! Бажаю міцного здоров'я, миру і благополуччя!» - сказав Андрій Білоусов.

Паралельно на новому багатофункціональному стадіоні, який нещодавно побудували з нуля в центрі селища, проходив спортивний захід за участю гравців «Академії футболу», створеної на базі спорткомплексу. На різних локаціях проходили естафети, майстер-класи, змагання зі стрітболу, показові виступи.

Андрій Білоусов привітав юних спортсменів, побажав командам успіху і гарного настрою.

«Ми продовжуємо активно розвивати спорт і прагнемо створити всі умови для того, щоб у кожен мав можливість вести здоровий спосіб життя, займатися фізичною культурою, захоплюватися різними спортивними напрямками. Будьте сильними, здоровими і активними, розвивайтеся і перемагайте в житті! » - сказав міський голова.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei