Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Керівництво Кам'янського і ПАТ «ДМК» обговорило екологічну програму

Четвер, Січень 28, 2021 - 20:10

28 січня під головуванням Кам'янського міського голови Андрія Білоусова пройшла чергова робоча нарада з питань затвердження заходів ПАТ «ДМК» для внесення їх в екологічну програму на 2021-2025 роки. 
На даний момент підприємство ПАТ «ДМК» оголошено банкрутом і введено в процедуру санації. Про це повідомив Олексій Сокол, призначений керуючим санацією. Підприємство перебуває в непростій ситуації, веде лише господарську діяльність і виставлене на продаж, що обмежує прийняття рішень, зокрема по комплексних екологічних заходах з тривалим терміном реалізації. Незважаючи на це, сторони досягли важливих домовленостей, згідно з якими в екологічну програму підприємства увійде ряд ефективних екологічних заходів з модернізації аглофабрики. Це важливо, оскільки з усіх викидів в атмосферу 93% забруднюючих речовин становлять викиди ПАТ «ДМК», а джерелом близько 70% з них є аглофабрика. Друге важливе питання - реконструкція доменного цеху. Як зазначив Олексій Сокол, природоохоронні заходи щодо реконструкції та оптимізації викидів доменного цеху можна буде переглянути і затвердити вже з новим власником підприємства. Цей розділ програми буде прийнято на лютневій сесії Кам'янської міської ради.