Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Лікарні міста забезпечені генераторами

Середа, Листопад 2, 2022 - 13:47

2 листопада Кам’янський міський голова Андрій Білоусов перевірив готовність міських лікарень № 7, 8 та 9 до роботи в умовах аварійних відключень електропостачання – наявність підключених генераторів, запаси палива та інше оснащення.

Загалом, всі стратегічні відділення: реанімація, палати інтенсивної терапії, операційні блоки та приймальні відділення – забезпечені генераторами, тому у разі перебоїв зі світлом, пацієнтам буде надаватися вся необхідна медична допомога. Влада міста подякувала Дніпропетровській ОВА та благодійним організаціям за допомогу у забезпеченні лікарень автономними джерелами електропостачання.

За кошти міського бюджету також придбали потужний генератор для головного офісу ЦНАП, де городяни та вимушені переселенці отримують всі необхідні адміністративні послуги. До того ж в цій будівлі розташована Єдина диспетчерська служба. Готується майданчик для встановлення і підключення обладнання.