Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Медичних працівників Кам’янського привітали з професійним святом

Середа, Червень 15, 2022 - 22:39

Щороку в третю неділю червня в Україні відзначається День медичного працівника.
Сьогодні, напередодні професійного свята, Кам’янський міський голова Андрій Білоусов від імені всіх кам’янчан привітав працівників галузі охорони здоров’я Кам’янського, вручив нагороди, подякував за кожне врятоване життя і щоденну напружену роботу.
«Шановні лікарі, медичні сестри, фельдшери, працівники швидкої допомоги, та всі, хто пов'язаний із медичною сферою! В будь який момент ви готові прийти на допомогу, захистити, врятувати.
Спочатку коронавірус, тепер найстрашніше – війна! Але в нас є найцінніший скарб – ви, тому ми обов’язково вистоїмо і здолаємо всі негаразди!
Від усього серця дякую Вам за те, що щодня самовіддано рятуєте життя, в тому числі нашим захисникам, які мужньо боронять Україну від ворога.
Бажаю вам наснаги у вашій нелегкій справі, оптимізму, міцного здоров’я вам та вашим пацієнтам, а нам усім – мирного неба та Перемоги!» - сказав Андрій Білоусов.