Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міському голові Кам’янського вручили іменний Чорний пояс із тхеквондо

Вівторок, Жовтень 19, 2021 - 16:36

Кам’янська Федерація тхеквондо відзначає 30-річний ювілей заснування. З нагоди свята представники міської Федерації – керівники, спортсмени та тренери дитячо-юнацьких спортивних шкіл – вручили міському голові Кам’янського Андрію Білоусову пам’ятний знак та іменний Чорний пояс 1 Дан із тхеквондо Міжнародного зразка. Свого часу Андрій Білоусов успішно склав іспит у цій кваліфікації.

«Від імені всіх спортсменів і тренерських колективів висловлюємо щиру подяку міському голові за всебічну підтримку і розвиток нашого Олімпійського виду спорту. Дякуємо за виплату стипендій спортсменам, збільшення кількості стипендіатів до 100 осіб, а також за реалізацію інших важливих для спорту програм», – сказав Президент міської Федерації тхеквондо ВТФ Олександр Кірпа.

Андрій Білоусов подякував спортсменам за пам’ятний знак і високу оцінку його роботи.

«Тхеквондо – один з найпопулярніших видів спорту в світі, у нашому місті та нашій країні. Протягом багатьох років наші спортсмени – ваші вихованці – досягають видатних результатів, стають переможцями чемпіонатів і змагань найвищого рівня. Завдяки вашій діяльності популярність тхеквондо та інтерес дітей до цього виду спорту постійно зростає, а ми, в свою чергу, прагнемо реалізувати великі проєкти, будуємо нові сучасні спортивні об’єкти і створюємо умови, в яких у всіх городян буде можливість займатися спортом і вести здоровий спосіб життя», – сказав Андрій Білоусов.

За час роботи тренери Федерації підготували: майстра спорту міжнародного класу, 45 майстрів спорту України, 138 кандидатів у майстри спорту, 157 спортсменів – володарів Чорних поясів. Загалом у Кам’янському працює 12 тренерів у трьох ДЮСШ міста.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei