Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам’янського доручив перерахувати розмір квартплати за січень 2021 року

Вівторок, Лютий 2, 2021 - 16:47

Із 1 січня поточного року житловий фонд Кам’янського замість КП «УКОЖФ» обслуговує нове комунальне підприємство «Добробут».

З огляду на те, що в січні через неповний штат двірників виникли труднощі з прибиранням внутрішньодворових територій, Кам’янський міський голова Андрій Білоусов під час робочої наради 2 лютого доручив директору КП «Добробут» Віталію Поліщуку зробити перерахунок квартплати за січень.

Крім того, у зв’язку з тим, що в грудні минулого року попередньою обслуговуючою компанією були залишені виведеними з ладу 32 ліфти, міський голова доручив зробити перерахунок мешканцям цих багатоквартирних будинків і в повному обсязі зняти сплату за користування ліфтами, які не працювали. На даний момент усі ці 32 ліфти вже запущені в роботу.

Зазначимо, що в квитанціях на оплату комунальних послуг від «ІНФО-КОМ» за січень 2021 року, які надійдуть у лютому, споживачі побачать рахунок за послуги з управління багатоквартирним будинком від КП КМР «Добробут».

Реквізити отримувача коштів КП КМР «Добробут»:

ЄДРПОУ 43057390 IBAN: UA 913052990000026001050505171 в АТ КБ «Приватбанк».

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei