Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам'янського перевірив готовність об'єктів, відкриття яких заплановане на День міста

П'ятниця, Серпень 27, 2021 - 15:20

Щорічно за ініціативою міського голови Андрія Білоусова в дні святкування Дня міста в Кам'янському, крім проведення розважальних заходів, відкривають нові інфраструктурні об'єкти. 2021 рік – 271-ша річниця заснування міста – не стане винятком. 27 серпня міський голова Андрій Білоусов об'їхав усі локації, перевірив готовність і хід будівельних робіт на об'єктах.

Зокрема, в період з 17 по 19 вересня в місті відкриють два нових багатофункціональних спортивних комплекси – на Черемушках біля школи №18 та на лівому березі по проспекту Перемоги. Також заплановано відкриття побудованої з нуля амбулаторії в селищі Романкове і лікарні №2 ЦПМСД №3 у Соцмісті по вулиці Менделєєва, де виконають повний капітальний ремонт будівлі з утепленням фасаду, замінять вікна та всі комунікації, відремонтують внутрішні приміщення, покрівлю, встановлять нове медичне обладнання і меблі.

Андрій Білоусов зазначив, що до Дня міста в Кам'янському також відкриється після реконструкції оновлений лівобережний парк з розширеною втричі територією, новими атракціонами, майданчиками, новим зовнішнім освітленням, лавками, урнами і багатьом іншим сучасним оснащенням. До свята завершиться будівництво і пройде відкриття нового скверу в Соцмісті по вулиці Затишній поряд з вулицею Ухтомського.

«Усі ці інфраструктурні об'єкти ми відкриємо до Дня міста, тому заздалегідь запрошую кам'янчан на їх урочисте відкриття. Крім цього, ми продовжуємо будівництво Льодової арени, багатофункціонального спортивного комплексу по проспекту Конституції, виконуємо реконструкцію 10-ти відділень у міських лікарнях і капітально ремонтуємо будівлю кіноконцертного залу «Мир». Ці об'єкти ми здамо в експлуатацію до кінця року», – сказав Андрій Білоусов.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei