Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам'янського перевірив роботу КП «Добробут»

Середа, Березень 31, 2021 - 17:30

31 березня мер Кам'янського Андрій Білоусов проінспектував роботу комунального підприємства «Добробут». На стадії завершення комплексна заміна всіх водопровідних і каналізаційних мереж в десяти під'їзному будинку за адресою: вулиця Нікопольська, 44. Комунальники повністю привели до ладу підвали, очистили їх від побутового та будівельного сміття, бруду та мулу, а також відновили технічне освітлення.

«З 1 січня 2021 року обслуговуванням комунального житлового фонду міста займається КП «Добробут». На цей рік підприємством заплановано великий обсяг робіт по ремонту житлового фонду. Всього в цьому році таким капітальним чином ми плануємо відремонтувати підвали в 50 багатоквартирних будинках. Також в цьому році буде виконано великий обсяг робіт по установці нових та ремонту існуючих козирків над під'їздами, ремонту міжпанельних швів, під'їздів, вхідних груп, димовентиляційних каналів і багато інших видів робіт. Також з січня цього року у нас працює нова аварійна служба, яка за останні три місяці здійснила понад 12 тисяч заявок наших жителів. Я впевнений, що жителі самі відчують те, що КП «Добробут» буде надавати послуги на порядок якісніше, ніж до цього КП «УКОЖФ», - сказав Андрій Білоусов.

Щоб захистити міське майно від зловмисників на підвали будинку встановлюють систему «Розумні двері». Технологія оснащена датчиками руху і сигналізацією, а потрапити в приміщення можливо тільки з дистанційного дозволу диспетчера КП «Інформаційні системи».

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei