Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам'янського перевірив роботу нового КП «Добробут»

Вівторок, Лютий 9, 2021 - 20:32

Із січня поточного року житловий фонд Кам'янського замість колишнього КП «УКОЖФ» обслуговує нове комунальне підприємство «Добробут». Роботу аварійної служби і нового підприємства перевірив міський голова Андрій Білоусов.

Міський голова відвідав багатоквартирний будинок за адресою: вулиця Затишна, 1а, де комунальні служби виконали ремонт зношених комунікацій. У процесі ремонту замінено і утеплено більше 100 погонних метрів труб, відновлено освітлення в підвалі будинку.

«Усього з січня 2021 року нова аварійна служба міста відреагувала більш ніж на шість тисяч викликів. Також у цьому році ми виділяємо з міського бюджету кошти на підтримку нашого житлового фонду. На заміну водопроводу і каналізації в 100 будинках, де це в першу чергу необхідно. Ми відремонтуємо систему теплопостачання в 120 будинках, встановимо 400 загальнобудинкових лічильників теплової енергії, 300 нових під'їзних козирків, 450 дверей на входи в під'їзди і в підвали будинків та багато іншого. Жителі міста переконаються в тому, що нове підприємство «Добробут» працює набагато ефективніше, ніж КП «УКОЖФ». Також у місті організовано роботу нової служби з обслуговування ліфтів і повністю укомплектовано штат двірників», - сказав міський голова Андрій Білоусов.

Мешканці будинку по вулиці Затишна, 1а подякували меру і комунальній службі за ефективну роботу.

«Раніше в підвалі стояв сильний запах каналізації. Зараз тут навели порядок, утеплили труби і виконали інші необхідні роботи. Ми дякуємо за те, що на нас звертають увагу і не залишають», - сказала мешканка будинку Наталя Кочедеря.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei