Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам'янського проконтролював реконструкцію колегіуму №16

Середа, Вересень 15, 2021 - 17:20

У Кам'янському в рамках надзвичайної кредитної програми з відновлення України триває реконструкція колегіуму №16 та окремої будівлі гімназії №11. Будівельні роботи на об'єктах ведуться активно.

«На реалізацію проєктів з міського бюджету виділяється 20% коштів від загальної вартості та 80% у вигляді гранту надає Європейський Інвестиційний банк. Роботи не припинялися ні на одну годину, але в зв'язку з затримкою фінансування сьогодні ми завершуємо будівельні роботи в триповерховому корпусі колегіуму. У жовтні ми зможемо перевести учнів в цю будівлю, але кілька класів продовжать займатися в Центрі позашкільної роботи і дитячої творчості та в Центральній бібліотеці до завершення робіт у другому корпусі школи», - сказав Андрій Білоусов.

У кожному навчальному класі оновленого колегіуму №16 будуть встановлені нові меблі, система вентиляції, водонагрівачі, умивальники для миття рук і т.п. Також проєктом передбачено будівництво актової зали, їдальні та сучасного спортивного майданчика.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei