Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам'янського провів об'їзд міста і штаб із проходження опалювального сезону

Понеділок, Січень 25, 2021 - 18:14

25 січня міський голова Кам'янського Андрій Білоусов разом з підлеглими об'їхав місто і перевірив територію на предмет санітарного стану. Основна мета об'їзду - проконтролювати своєчасне вивезення сміття та негабариту, прибирання вулиць, дворів та зелених зон. У рамках об'їзду міський голова перевірив Черемушки, «БАМ», Соцмісто, Дніпробуд, містечко ДРЕС та інші райони Кам'янського. Роботи ведуться в різних частинах міста, а на основних дорогах міста за технологією «холодного» асфальтування ліквідують ями.

Крім того, міський голова провів засідання штабу з проходження опалювального сезону. Профільний заступник міського голови Костянтин Саусь доповів про поточну ситуацію.

«В цілому обстановка робоча. Усі ситуації, які виникли в період екстремальних морозів, повністю усунені. Аварійна і ліфтова служби працюють. Є 32 ліфти, які будуть запущені в роботу до 5 лютого, відповідно до складеного графіка. Що стосується Соцміста і «БАМу» - ми щодня проводимо засідання спеціальної комісії і спілкуємося з жителями районів. Є ситуації, які вирішуються в робочому порядку, і протягом тижня всі питання будуть закриті. За вашим дорученням тим квартирам, в яких фіксується низька температура, місто надає в безкоштовне користування додаткові електричні панелі», - сказав Костянтин Саусь.

Нагадаємо, що після того, як 22 грудня було звільнено директора КП «УКОЖФ» Тетяну Щебетову, фірми-підрядники - аварійна служба, «ЄРЦ», двірники та ліфтова служба - без попередження і пояснення причин зупинили свою роботу. Двірникам заборонили виходити на роботу під загрозою звільнення, а ліфтовики залишили після себе розкурочене обладнання. Таким чином зацікавлені особи намагалися вплинути на міську владу і залишити на посаді потрібного їм керівника.

На сьогоднішній день робота всіх вищевказаних служб практично повністю відновлена. Проте міський голова висловив зауваження, пов'язані з прибиранням випадкового сміття у дворах і необхідністю якнайшвидшого повного укомплектування штату двірників, замість компанії, яка раніше обслуговувала двори, а зараз забороняє співробітникам виходити на роботу.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei