Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам'янського провів об'їзд міста з метою перевірки робіт із прибирання листя

Четвер, Листопад 4, 2021 - 16:23

4 листопада Кам'янський міський голова Андрій Білоусов провів об'їзд міста, щоб перевірити, як комунальні служби та підприємства, а також бюджетні установи міста справляються із прибиранням листя. Під час об'їзду мер проїхав практично усі райони міста. Основне завдання – прибрати та вивезти листя з вулиць, дворів, зелених зон та інших територій міста до новорічних свят.

Роботи ведуться у різних частинах міста. Листя збирають вручну та за допомогою спецтехніки. Від листя очищають дороги, тротуари та трамвайні колії, сквери та парки, території шкіл, дитячих садків, медичних закладів та житлового фонду. Також організовано процес збирання листя з території приватних та промислових підприємств.

Підбиваючи підсумки, Андрій Білоусов зазначив, що у найближчі півтора місяця необхідно активізувати зусилля у цьому напрямі.

«Основна мета об'їзду – санітарне утримання міста та прибирання листя. Головне завдання, яке я поставив перед підлеглими, – прибрати все листя з території міста до Нового року, щоб навесні місто виглядало чистим та доглянутим», – сказав Андрій Білоусов.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei