Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам'янського провів прийом громадян

Вівторок, Вересень 14, 2021 - 18:05

14 вересня Кам'янський міський голова Андрій Білоусов провів черговий прийом громадян з особистих питань в режимі відеоконференцзв'язку (Zoom).

Більшість питань стосувалися сфери житлово-комунального господарства. Також люди зверталися до мера за допомогою у вирішенні особистих соціально-побутових проблем, багатьом потрібна матеріальна допомога на лікування.

Сім'я спортсмена Андрія Блохи записалася на прийом до міського голови, щоб подякувати за надану раніше допомогу в організації поїздки на Чемпіонат світу з шахів, що проходив у Туреччині. Батьки повідомили, що турнір пройшов успішно і Андрій Блоха, який представляв Кам'янське, став призером змагань.

Представники ОСББ по проспекту Ювілейному висловили подяку Андрію Білоусову за підтримку міських програм щодо співфінансування та надію на подальшу успішну співпрацю. Також під час прийому лунали прохання відновити зовнішнє освітлення, заасфальтувати дорогу, провести впорядкування та озеленення прибудинкової території.

Всі питання, з якими звернулися жителі міста, мер взяв під особистий контроль до їх остаточного вирішення.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei