Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам'янського привітав спортсмена-візочника Сергія Амелька з черговою перемогою

Понеділок, Листопад 8, 2021 - 17:36

Видатний спортсмен-візочник із Кам'янського Сергій Амелько здобув перше місце, виступаючи на Міжнародному марафоні в Кишиневі (Республіка Молдова) на півмарафонській дистанції (21 км). Марафон проходив 17 жовтня. У ньому взяли участь понад 2 тисячі спортсменів із 26 країн світу. Серед них – 17 спортсменів з обмеженими можливостями.

Із перемогою на міжнародних змаганнях Сергія Амелька привітав міський голова Кам'янського Андрій Білоусов. Мер вручив переможцю нагрудний знак «Відзнака міського голови» та грошовий подарунковий сертифікат.

«Я знаю, що у вас є мрія стати учасником Всесвітніх змагань. Знаючи вашу цілеспрямованість та наполегливість, щиро вірю, що все вийде», – сказав Андрій Білоусов.

Також мер подякував за роботу комунальному  закладу «Центр фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», члени якого щороку примножують кількість спортивних досягнень, прославляючи рідне місто.

«Я щиро вдячний організаторам марафону за високий рівень проведення змагань. Для мене ця медаль – поштовх для досягнення подальших результатів. Велика подяка нашому меру Андрію Білоусову за підтримку та всебічну допомогу, яку він нам надає», – сказав Сергій Амелько.

Сергій Амелько – єдиний у Дніпропетровській області активний спортсмен-візочник. Протягом 15 років він виступає на спортивних гоночних візках і не рахує кількість марафонів, у яких брав участь. Сергій зазначив, що його мета – встановити свій рекорд, а також показати іншим людям з обмеженими можливостями, що вони можуть брати участь не лише в звичайних спортивних змаганнях, а й у марафонах.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei