Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам’янського розглянув звернення громадян

Вівторок, Січень 11, 2022 - 16:19

11 січня Кам'янський міський голова Андрій Білоусов провів черговий прийом громадян із особистих питань. Прийом пройшов за участю заступників міського голови та інших посадових осіб у форматі відеоконференцзв'язку «Zoom». Більшість питань стосувалася надання матеріальної допомоги на лікування та вирішення інших соціально-побутових проблем.

Так, мешканка Кам'янського Ганна звернулася до мера із проханням про надання матеріальної допомоги на лікування чоловіка. Учасник АТО/ООС Олександр потребує забезпечення дровами для опалення будинку.

«Люди зверталися до мене з різними питаннями, що стосуються житлово-комунального господарства, надання матеріальної допомоги та іншого. По кожному питанню дані доручення, і я особисто стежитиму за їх виконанням, щоб усі звернення були вирішені на 100%», - сказав Андрій Білоусов.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei