Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам'янського вручив нагороди переможцям Конкурсу бюджету участі 2021 року

П'ятниця, Листопад 12, 2021 - 09:32

У Кам'янському відбулася церемонія нагородження переможців Конкурсу бюджету участі-2021. Авторів громадських проєктів привітав мер міста Андрій Білоусов.

«Вітаю всіх переможців бюджету участі. Цього року за результатами голосування перемогу здобули 11 проєктів. 2021 – ювілейний для бюджету участі. За 5 років існування конкурсу вдалося реалізувати близько 60 проєктів, авторами яких виступили мешканці Кам'янського. З кожним роком популярність конкурсу та кількість тих, хто голосує за проєкти кам'янчан, зростає. Дякую мешканцям та авторам проєктів за активність. Ваші ідеї працюють на розвиток міста, роблять його ще більш комфортним та гарним. Паралельно впроваджуємо пілотний проєкт «Бюджет участі. Діти», який дуже добре зарекомендував себе і з наступного року проводитиметься на постійній основі», – сказав Андрій Білоусов.

Усі проєкти, реалізовані за 5 років бюджету участі, а також вся актуальна інформація перебуває у відкритому доступі на офіційному сайті Кам'янської міської ради. У розділі зібрані всі дані про проєкти у вигляді інтерактивної карти.

У 2021 році кам'янчани голосували за проєкти з облаштування тротуарних доріжок, створення та облаштування спортивних майданчиків та експозицій, за проведення майстер-класів та фестивалів, за висадку дерев, кущів та створення екологічного інформаційного комплексу на території Південного району, зариблення лівобережного каналу. Частину проєктів уже реалізовано, решта – на етапі реалізації.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei