Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам'янського вручив нагороди спортсменам і тренерам за досягнення на Чемпіонаті Європи

Четвер, Вересень 2, 2021 - 10:33

З 23 по 27 серпня в Таллінні проходив Чемпіонат серед кадетів і відкритий Чемпіонат Європи серед молоді. З видатними досягненнями спортсменів і тренерів Кам'янського, які представляли наше місто на змаганнях, привітав міський голова Андрій Білоусов.

За успішні виступи на спортивній арені європейського рівня нагороди від міського голови отримали тхеквондисти Владислав Дзоз і Михайло Капуста, подяку і посвідчення «Майстер спорту України» з плавання мер вручив Чемпіонці України Роксолані Сулеймановій. За високий професіоналізм, підготовку спортсменів і особистий внесок у розвиток спорту міський голова вручив Подяки тренерам Дмитру Краєвському і Євгену Свіжевському.

«Я щиро дякую вам за високі досягнення в спорті, за наполегливу працю, за те, що прославляєте рідне місто. Бажаю вам нових, вже олімпійських висот», - сказав Андрій Білоусов.

Чемпіон світу з плавання Дмитро Краєвський висловив подяку міському голові за всебічну підтримку і розвиток усіх спортивних напрямів у місті.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei