Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам'янського вручив нагороди спортсменам за видатні перемоги

Середа, Вересень 29, 2021 - 17:54

У Кам'янському вшановували спортсменів. 29 вересня мер міста Андрій Білоусов вручив нагороди спортсменам, які стали переможцями на змаганнях світового рівня.

Золоту медаль з веслування на байдарках і каное на Чемпіонаті світу в Данії завоював у складі національної збірної команди України кам'янчанин Ігор Трунов. Ця перемога стала першою в даному виді спорту за всю історію незалежності нашої країни. Від імені всієї громади мер вручив Ігорю Трунову Орден «За заслуги перед містом» III ступеня. Цінний подарунок - наручний годинник - Андрій Білоусов вручив першому тренеру спортсмена - Григорію Коломойцю.

Також Андрій Білоусов вручив нагороди плавцям Кам’янського і привітав з видатними досягненнями на Всесвітніх учнівських спортивних іграх в Сербії. У змаганнях, які проходили з 11 по 19 вересня, взяли участь 11 країн світу. Збірна команда України з плавання посіла перше місце серед всіх команд. Всім спортсменам мер вручив також грошові сертифікати.

«Я щиро дякую вам за перемоги, за те, що прославляєте наше рідне місто далеко за межами України. За цими перемогами і успіхом стоїть щоденна важка і наполеглива робота. Дякую за працю вашим тренерам - справжнім професіоналам. Бажаю багато сил, енергії, удачі та подальших звершень», - сказав мер.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei