Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам’янського вручив нагороди військовослужбовцям

Четвер, Грудень 16, 2021 - 17:47

Підрозділи Дніпровської зенітно-ракетної бригади, розташовані поруч із нашим містом, успішно провели бойові стрільби на Державному полігоні «Ягорлик» та за результатами виконання завдань визнані найкращими у Повітряних силах Збройних Сил України.

16 грудня міський голова Кам’янського Андрій Білоусов вручив нагороди військовослужбовцям. За успішне виконання бойових завдань, а також з нагоди Дня Збройних Сил України міський голова вручив військовим нагрудні знаки «За честь та мужність».

«Минулого тижня Збройні Сили України відзначили 30-річчя створення. Я вітаю вас зі святом! Знаю, що наше місто під надійним захистом. Дякую вам за службу, професіоналізм та вірність бойовій присязі. Бажаю міцного здоров'я, благополуччя в сім'ях та всього найкращого!» - сказав Андрій Білоусов.

З метою підвищення боєздатності та сприяння у роботі Кам'янська міська рада відповідно до «Програми підвищення боєздатності в/ч А4608» з 2020 року виділяє фінансування для військової частини в розмірі 200 тисяч гривень на рік. Ці кошти скеровуються на забезпечення матеріалами, обладнанням, інвентарем та іншими необхідними засобами.

«Отримувати нагороди завжди дуже приємно. Ми вдячні за увагу до наших успіхів, яких ми досягли завдяки спільній роботі та чітким вказівкам командира», - сказав Данило Ярчуковський, в.о. начальника штабу 5-го дивізіону.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei