Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам’янського вручив посвідчення «Майстер спорту України» вихованкам КДЮСШ «Промінь»

Четвер, Квітень 1, 2021 - 08:24

У 20-х числах березня вихованки позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Промінь» Анна Загоровська та Тетяна Афанасьєва виконали норматив з плавання на звання Майстра спорту України. Тренує дівчат Чемпіон світу з плавання Дмитро Краєвський.

31 березня міський голова Кам’янського Андрій Білоусов вручив юним спортсменкам посвідчення «Майстер спорту України».

«Сьогодні мені випала честь вручити вам посвідчення про присвоєні звання майстрів спорту. Щоб заслужити ці почесні звання, вам доводиться дуже серйозно займатися, готуватися і тренуватися. Я дякую вам, вашим батькам і вашому тренеру Дмитру Краєвському за його внесок у ваш розвиток та підтримку при досягненні настільки високих результатів. Завдяки таким спортсменам, як ви, про наше місто знають далеко за його межами», – сказав Андрій Білоусов.

Дмитро Краєвський подякував міському голові за розвиток усіх спортивних напрямів у місті та увагу до тренерів і вихованців КДЮСШ «Промінь».

«Таких видатних спортсменок одиниці на всю Україну. Про нас уже знають і говорять у багатьох інших країнах, спостерігають за нашими успіхами», – сказав Дмитро Краєвський.

Тетяна Афанасьєва – наймолодший майстер спорту за всю історію Кам’янського. Вона виконала норматив, коли їй виповнилося 12 років. Із початку 2021 року на Чемпіонатах України Анна Загоровська вже завоювала 2 золоті, 1 срібну та 1 бронзову медаль, а Тетяна Афанасьєва – 5 золотих, 4 срібні та 1 бронзову медаль.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei