Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

На День міста в Кам'янському відкрили побудовану з нуля амбулаторію і відремонтовані відділення в лікарнях

П'ятниця, Вересень 17, 2021 - 13:45

17 вересня Кам'янське відзначає 271-шу річницю заснування міста. У цей день відкрили першу амбулаторію в Романковому і два відділення в лікарнях міста після капітального ремонту.

Для 6,5 тисяч жителів селища Романкове урочисто відкрили першу, побудовану з нуля амбулаторію №15 ЦПМСД №3. Медичний заклад розрахований на прийом 150 пацієнтів за одну зміну. Приймають лікарі загальної практики сімейної медицини, акушер-гінеколог та інші фахівці. Відвідувачі можуть пройти ультразвукове обстеження на сучасному обладнанні, здати аналізи в діагностичній лабораторії, купити необхідні ліки в аптечному пункті, який працює в будівлі амбулаторії. Також створено кабінети щеплення і маніпуляційний.

«У нас ніколи раніше не було своєї лікарні, доводилося з температурою їздити в центр міста по медичну допомогу. Ми дуже вдячні меру за такий чудовий подарунок», - кажуть місцеві жителі.

Також у Кам'янській амбулаторії №6 ЦПМСД №3 (дитяча лікарня на проспекті Аношкіна) після капітального ремонту відкрили відділення спеціалізованої амбулаторії допомоги дітям, зокрема і з різними патологіями, де будуть вести прийом профільні фахівці: офтальмолог, отоларинголог, хірург-травматолог, ендокринолог та інші.

Крім того, вперше за весь час існування капітально відремонтували педіатричне відділення в корпусі міської лікарні №9 на четвертому поверсі. Тепер діти проходять лікування в комфортних умовах, двомісні палати та бокси відремонтовані, оснащені кондиціонерами, санвузлами і новими меблями.

«Один з напрямів нашої діяльності - поліпшення матеріально-технічного стану медичних закладів. Тільки в цьому році ми капітально відремонтуємо 10 відділень в лікарнях. Зараз відкрили нову сучасну амбулаторію в Романковому і два дитячих відділення, проводимо повний капремонт будівлі колишньої лікарні №2 на Соцмісті по вулиці Менделєєва. Також на даний момент ми проєктуємо капітальні ремонти будівель лікарень №8 і №9, утеплення основних корпусів лікарень №4, №5 та корпусу педіатричного відділення лікарні №9, колишньої дитячої лікарні», - сказав Андрій Білоусов.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei