Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

На лівобережжі Кам’янського розмістили пожежно-рятувальне відділення

Неділя, Червень 5, 2022 - 14:16

Відділення пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС №36 з Сєвєродонецька відтепер базується на лівобережжі Кам’янського. 

Через бойові дії рятувальники змушені були покинути тимчасово окуповані території Луганської області. Частину особового складу підрозділу з технікою та обладнанням тимчасово розмістили на лівобережній станції швидкої медичної допомоги.

Це значно посилить безпеку житлового масиву, на лівобережжі, де мешкає понад 80 тисяч осіб, не було пожежно-рятувального відділення.

"В цьому році ми планували побудувати на лівому березі пожежно-рятувальну частину, але через війну не змогли цього зробити. В майбутньому обов’язково реалізуємо цей важливий проєкт.

Сподіваємось, що невдовзі ситуація зміниться, і загін зможе повернутися додому. Але у цей нелегкий час будемо всіляко підтримувати рятувальників Луганщини. Сьогодні передав побутову техніку для потреб підрозділу. Дякую всім співробітникам ДСНС за те, що завжди готові прийти на допомогу, та за сумлінне виконання службових обов’язків! Бажаю всім нам Миру та Перемоги!", - сказав Кам'янський міський голова Андрій Білоусов.

Відео: https://fb.watch/dsiDsd6_Jg/

Також новини у Telegram канал

https://t.me/belousov_andrei

#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske