Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Подати заяву про пошкоджене майно відтепер можна у ЦНАП м.Кам'янського та його філіях у Південному та Дніпровському районах міста

Середа, Квітень 20, 2022 - 09:34

Подати заяву про пошкоджене майно відтепер можна у ЦНАП м.Кам'янського та його філіях у Південному та Дніпровському районах міста

24 лютого російська федерація напала на Україну, залишивши сотні тисяч громадян без домівок. Держава робить все для того, щоб відбудувати кожен дім. Тому цей процес починається вже зараз — зі збору інформації та фіксації збитків.

Власники житлових будинків, квартир та інших житлових приміщень можуть подати заяву про знищення або пошкодження домівки внаслідок воєнних дій: 

- через застосунок Дія

- на порталі Дія

-  у ЦНАП

Якщо інформація про об’єкт є в Державному реєстрі речових прав (ДРРП), під час подання заяви через Дію, вона підтягнеться автоматично. У разі відсутності інформації про об’єкт в ДРРП, є можливість внести її в ручному режимі.

Для подачі заяви через ЦНАП знадобиться лише паспорт та РНОКПП.

Після реєстрації повідомлення очікуйте на інформацію про початок процедури оцінки та компенсації, що будуть визначені Урядом найближчим часом.

Нагадуємо, що на базі ЦНАП функціонує Центр турботи для переміщених та постраждалих осіб, у якому можна комплексно вирішити нагальні питання та отримати послуги соцзахисту, гуманітраних служб, податкової, центра зайнятості, пенсійного фонду, центра вторинної правової допомоги, військомату, психолога, медичної служби, Приватбанку та вирішити першочергові питання щодо  тимчасового розміщення й відновлення втрачених/пошкоджених документів.