Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Поліцію Кам’янського очолив Сергій Лукашов

Вівторок, Лютий 9, 2021 - 14:26

9 лютого в Кам’янському представили нового главу поліції. На посаду начальника Кам’янського районного управління поліції призначений полковник поліції Сергій Олександрович Лукашов. На посаду його заступника призначений Андрій Анатолійович Пінчук.

З призначенням Сергія Лукашова привітав міський голова Андрій Білоусов.

«Протягом трьох років Сергій Олександрович Лукашов працював у нас в місті. Ми знаємо його як відповідального керівника, бажаємо йому плідної роботи і будемо всіляко допомагати його діяльності, спрямованій на забезпечення правопорядку в Кам’янському. Міська влада в особі міської ради згідно з прийнятими програмами буде і далі надавати підтримку правоохоронним органам, оскільки ми прекрасно розуміємо, наскільки важливою є робота в сфері забезпечення правопорядку. Хочу також подякувати за спільну роботу Андрію Пінчуку і керівництву Національної поліції області за те, що підтримують і допомагають нашому місту в забезпеченні правопорядку», – сказав Андрій Білоусов.

«Я звик працювати наполегливо і не підводити своє керівництво. Моя основна мета – забезпечити захист і безпеку жителів міста. Дякую керівництву ГУНП в Дніпропетровській області за надану довіру, і вона дійсно буде виправдана. Також дякую попередньому керівнику Андрію Пінчуку за видимі позитивні зміни і напрацювання», – зазначив Сергій Лукашов.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei