Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У 2021 році 30-ти провідним спортсменам Кам'янського призначена міська стипендія

П'ятниця, Квітень 2, 2021 - 17:15

2 квітня мер Кам'янського Андрій Білоусов зустрівся з провідними спортсменами міста, яким в 2021 році призначена стипендія. В цьому році, згідно з рішенням виконавчого комітету, щомісячну грошову допомогу з міського бюджету отримають 30 обдарованих спортсменів. У їх числі 15 представників Олімпійських видів спорту, 14 - неолімпійських видів спорту і 1 - представник параолімпійського виду спорту.

Андрій Білоусов подякував провідним спортсменам міста за прагнення і завзятість, а тренерам – за те, що вкладають душу в своїх вихованців, побажав успіхів і подальших високих досягнень в обраному виді спорту.

Серед стипендіатів – боксери, тхеквондисти, гімнасти, акробати, черлідери, шашкісти і представники багатьох інших спортивних напрямків.

Спортсмени висловили подяку меру за розвиток спорту в місті, поліпшення матеріально-технічної бази дитячо-юнацьких спортивних шкіл, створення необхідних умов для занять фізичною культурою і спортом, будівництво і відкриття нових спортивних об'єктів.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei