Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У центрі Кам'янського продовжать оновлювати та підсвічувати фасади будинків

П'ятниця, Грудень 31, 2021 - 08:32

Цього року в Кам'янському за дорученням міського голови Андрія Білоусова розпочали ремонтувати фасади багатоповерхових будинків, розташованих у центральній частині міста – Майдан Героїв та проспект Тараса Шевченка. Щоб підкреслити красу міста, оновлені будинки, оформлені в одній гамі кольорів, додатково оснащують зовнішньою підсвіткою.

«Ми оновлюємо фасади будинків, які формують зовнішній вигляд міста, мають історичну та архітектурну цінність. Також ми монтуємо на будинки спеціальне підсвічування, щоб надати місту більш яскравого та святкового вигляду. Наступного року ми продовжимо ці роботи та оновимо всі будинки на проспекті Тараса Шевченка», – сказав міський голова.

За словами фахівців, які займаються монтажем підсвітки, освітлювальне обладнання на будинках є високоефективним та споживає мінімальну кількість енергії, а термін його експлуатації та ресурс роботи – понад 50 тисяч годин. Компанія дає дворічну гарантію.

Подобається оновлення будинків і мешканцям Кам'янського.

«Мені та моїм дітям дуже подобається підсвітка на будинках. Освітлення створює святкову атмосферу та підвищує настрій», – сказала кам'янчанка Яна.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei