Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У День народження міста рятувальників Кам'янського вітали з професійним святом

П'ятниця, Вересень 17, 2021 - 17:15

Щорічно 17 вересня своє професійне свято відзначають українські рятувальники. У 2021 року День рятувальника збігся зі святкуванням 271-ї річниці заснування Кам'янського.

Привітати рятувальників міста і подякувати за щоденну працю приїхали мер Кам'янського Андрій Білоусов, начальник управління організації заходів цивільного захисту ГУ ГСЧС в Дніпропетровській області полковник служби цивільного захисту Анатолій Сугак і багато інших почесних гостей.

«Шановні рятувальники, ветерани служби! Вітаю вас з вашим професійним святом і від імені всіх жителів Кам'янського дякую за вашу роботу. Ви щодня стикаєтеся з небезпечними ситуаціями, рятуєте життя людей. Якщо ви будете забезпечені всім необхідним для виконання своїх обов'язків, то зможете ефективніше працювати, захищаючи населення від загроз. Бажаю вам міцного здоров'я, щастя і всього самого найкращого», - сказав Андрій Білоусов.

З нагоди свята мер вручив рятувальникам нагрудні знаки, грамоти та подячні листи. Також відбулася презентація новогої бойового одягу та технічного оснащення, яке придбали для рятувальників за кошти, виділені з міського бюджету.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei