Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янській лікарні №7 після капремонту відкрилося терапевтичне відділення

Вівторок, Лютий 22, 2022 - 16:49

У Кам'янському за дорученням міського голови Андрія Білоусова продовжують капітально ремонтувати та упорядковувати лікарняні відділення.

22 лютого мер із перевіркою відвідав міську лікарню №7, де виконали капремонт терапевтичного відділення. У відділенні, розташованому на сьомому поверсі лікарні, відремонтували всі приміщення, маніпуляційні та палати. Замінили комунікації, встановили нові меблі та сантехніку, закупили нові матраци, постільну білизну, подушки, побутову техніку, а також необхідне медичне обладнання. Відділення надає ургентну та планову допомогу, розраховане на 50 ліжок. У середньому протягом року тут проходять лікування близько 3000 пацієнтів.

«Терапевтичне відділення працює з 1975 року та за 47 років жодного разу капітально не ремонтувалося. Це вже четверте відділення, яке ми капітально відремонтували на території 7-ї лікарні за останні роки. Також на даний момент ми розробляємо проєкт повного капітального ремонту всієї лікарні №7 з урахуванням усіх невідремонтованих відділень, утеплення фасадів та благоустрою території. Реалізацію цього проекту ми плануємо розпочати цьогоріч. Крім того, ми подали заявку до Києва на конкурс, щоб за грантові кошти Європейського Інвестиційного Банку провести капітальний ремонт лікарні №9 та міської лікарні швидкої медичної допомоги. Сподіваюся, ми виграємо цей конкурс. Крім цього, ми продовжуємо капітально ремонтувати відділення в нашій дитячій лікарні та почнемо капремонт у лікарні, розташованій на вулиці Колеусівській», - сказав Андрій Білоусов.

Міський голова також зазначив, що лікування у цьому відділенні проходять мешканці не лише Кам'янського, а й п'яти сусідніх населених пунктів Кам'янського району.

Медики та пацієнти відділення висловили подяку міському голові за увагу до сфери охорони здоров'я, створення комфортних умов для надання якісної медичної допомоги.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei