Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янській міській лікарні № 9 після капремонту відкрили терапевтичне відділення та онкодиспансер

Середа, Грудень 15, 2021 - 14:48

У Кам'янському за дорученням міського голови Андрія Білоусова продовжують капітально ремонтувати відділення міських лікарень. 15 грудня після повного капремонту відкрилося терапевтичне відділення у триповерховій будівлі 9-ї міської лікарні. У будівлі відремонтували покрівлю та внутрішні приміщення, замінили вікна та меблі. Стаціонарне відділення, розраховане на 70 пацієнтів, повністю переобладнали. Палати, в яких раніше перебувало по 10 осіб, розділили і зробили дво-, тримісними. У кожній палаті є душові та санвузол, встановлені комфортні ліжка та необхідні меблі. Для зручності пацієнтів палати оснастили кнопками екстреного виклику медперсоналу. У середньому протягом року лікування в цьому відділенні проходять до 2-х тисяч пацієнтів.

«Цього року ми виконуємо капітальні ремонти в 10-ти відділеннях. Зокрема, з нуля збудували нову амбулаторію у селищі Романкове та виконуємо повний капремонт 2-ї лікарні у Соцмісті. Наступного року ми продовжимо ці роботи. Паралельно у 9-й лікарні проведемо ремонт фасадів основного семиповерхового корпусу, триповерхового терапевтичного корпусу та пологового будинку, а також повний благоустрій території», - сказав Андрій Білоусов.

Корпус терапевтичного відділення збудований у 1955 році та за весь час експлуатації ніколи не ремонтувався. Сьогодні тут створили умови для надання якісної медичної допомоги та комфортного перебування пацієнтів. Також на третьому поверсі лікарні відремонтували онкодиспансер. Це відділення, де пацієнти отримують консультації та спостереження лікаря-онколога. Раніше в цій будівлі на другому поверсі відкрили після капітального ремонту ендокринологічне відділення.

«Перш за все я хочу сказати слова вдячності меру міста Андрію Білоусову за величезну підтримку нашого медичного закладу. За останні кілька років лікарня значно перетворилася. Відремонтовано багато відділень, які мають велике значення для пацієнтів», - сказав гендиректор лікарні Арнольд Каграманян.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei