Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському ЦНАП впровадили нову консультативну послугу в сфері нерухомості

Вівторок, Вересень 21, 2021 - 14:45

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) Кам'янського розширив список консультативних послуг. 21 вересня міський голова Андрій Білоусов підписав меморандум про співпрацю ЦНАП зі Спілкою фахівців з нерухомого майна України. Це всеукраїнська громадська організація професійних сертифікованих ріелторів, які об'єднують свої зусилля для якісного надання послуг у сфері операцій з нерухомістю.

Тепер у будівлі головного офісу ЦНАП по проспекту В. Стуса городяни зможуть отримати безкоштовні правові консультації в сфері операцій з нерухомістю (купівля, продаж, оренда, приватизація, зняття майна з арешту та ін.).

Кам'янський ЦНАП першим в Україні впровадив цю консультативну послугу. Раніше по таку правову допомогу громадянам доводилося звертатися в агентства нерухомості.

«З перших днів роботи міський голова Андрій Білоусов поставив перед керівництвом ЦНАП чітке завдання – максимально розширити список послуг і залучити до співпраці необхідні організації, щоб у кам'янчан була можливість на базі одного офісу вирішити всі свої життєві ситуації», - сказав заступник директора департаменту муніципальних послуг Кам'янської міської ради Михайло Кравцов.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei