Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському до Дня міста презентували нові шкільні автобуси і трамваї

Четвер, Вересень 16, 2021 - 13:14

16 вересня, напередодні 271-ї річниці заснування Кам'янського, на майдані Петра Калнишевського міський голова Андрій Білоусов презентував мешканцям нові шкільні автобуси і трамваї. Коштом міського бюджету в комунальний автопарк закупили 5 сучасних спеціалізованих автобусів «ISUZU» для перевезення школярів та 3 трамваї з Чехії.

«Щодня ми підвозимо від дому до семи шкіл близько 700 дітей. Нові автобуси оснащені всім необхідним, повністю адаптовані під комфортне і безпечне перевезення дітей. У серпні цього року ми також випустили на маршрути 8 нових автобусів «ISUZU Атаман» для перевезення жителів. Крім того, сьогодні ми презентуємо три трамвайних вагони, які пройшли повний капітальний ремонт і з цього моменту виходять на лінії. Торік ми придбали п'ять таких трамвайних вагонів з Європи. Один з напрямів нашої роботи - розвиток і оновлення комунального та приватного автотранспорту. Наша мета - створити умови для жителів, щоб вони користувалися сучасним і комфортним транспортом», - сказав Андрій Білоусов.

Шкільні автобуси, що відповідають екологічному стандарту EURO-5, розраховані на 28 пасажирів та будуть перевозити дітей до шкіл з Карнаухівки, «6-ї сотні», «55-го блочка», селища Світле і колишнього радгоспу «Дзержинець».

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei