Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському готують до відкриття малий груповий будинок для дітей-сиріт

Понеділок, Жовтень 4, 2021 - 17:30

У Кам'янському на 5-му мікрорайоні Лівобережжя за рахунок державної субвенції Дніпропетровським обласним управлінням капітального будівництва (УКБ) з нуля побудували малий груповий будинок для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування «Щасливе дитинство».

4 жовтня робочу нараду на об'єкті провів мер Кам'янського Андрій Білоусов. Одноповерхова будівля розрахована на 5 спальних кімнат, є велика вітальня з обіднім залом, кухня, ігрова, санвузли. Одночасно тут зможуть проживати 10 дітей віком від 3-х до 18-ти років. Створені умови для дітей з інвалідністю. На прилеглій території встановлено дитячий ігровий майданчик, тренажери.

Найближчим часом за кошти міста будуть закуплені нові меблі та техніка, виконають частковий благоустрій. Будинок опалюється від електроенергії, тому буде вирішене питання підключення необхідної електричної потужності.

«Сучасний дитячий будинок, теплий, з затишними кімнатами – максимально наближений до сімейної форми виховання. Це буде перший подібний заклад в місті. Ми вдячні керівництву області за підтримку і створення альтернативних форм виховання дітей», - сказав Андрій Білоусов.

Відкриття і заселення дітей заплановано на початок 2022 року.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei