Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському на 100% оновили автопарк міської станції екстреної медичної допомоги

Четвер, Вересень 16, 2021 - 18:03

Напередодні святкування Дня міста керівництво Дніпропетровської обласної ради і обласної державної адміністрації передало Кам'янській станції екстреної медичної допомоги 26 нових автомобілів «Citroen».

«Сьогодні Кам’янська станція екстреної медичної допомоги обслуговує близько 400 тисяч жителів Кам’янського району, за добу 26 бригад здійснює близько 200 виїздів. В умовах пандемії, коли зростає кількість хворих на Covid-19, ці автомобілі, оснащені кисневими системами і багатьом іншим обладнанням, допоможуть врятувати життя не одній людині. Вітаю всіх жителів Кам'янського з цією подією і з прийдешнім Днем міста», - сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Кам'янський міський голова Андрій Білоусов подякував за допомогу подякував керівникам Дніпропетровської обласної ради і обласної державної адміністрації.

«Це дуже важлива подія для Кам'янського. Сучасні автомобілі швидкої допомоги, оснащені всім необхідним медичним обладнанням, допоможуть нашим медикам надавати допомогу пацієнтам на найвищому рівні та рятувати життя людей», - сказав Андрій Білоусов.

Нові автомобілі оснащені системою подачі кисню, апаратами штучної вентиляції легенів, дефібрилятором, електрокардіографами, засобами для транспортування пацієнтів і багатьом іншим необхідним обладнанням. Крім того, ці економічні та витривалі транспортні засоби допоможуть медикам своєчасно прибувати на місце виклику.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei