Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському обговорили реалізацію проектів реконструкції навчальних закладів

Понеділок, Лютий 8, 2021 - 18:52

8 лютого в Кам'янському під керівництвом мера Андрія Білоусова пройшла оперативна нарада з питань реалізації проєктів реконструкції колегіуму №16 та окремої будівлі гімназії №11 для початкової школи.

Обидва проєкти реалізуються за кошти Європейського Інвестиційного банку в рамках «Надзвичайної кредитної програми з відновлення України» при консультативному супроводі фахівців Програми Розвитку Організації Об'єднаних націй (ПРООН).

Спільно з технічними експертами ПРООН, підрядниками та інженерами влада міста обговорила поточну ситуацію на будівельних майданчиках, попередньо узгодивши плани і терміни виконання робіт.

В ході наради мер Андрій Білоусов зазначив, що при належному фінансуванні з боку Міністерства регіонального розвитку всі роботи будуть завершені до 1 вересня 2021 року, коли почнеться новий навчальний рік.

Підсумком реконструкції стане те, що гімназія №11 зможе повністю відновити свою будівлю по вулиці 9 Травня, 18, сформувавши в ній початкову школу для 270 дітей, розвантаживши тим самим основну будівлю, розраховану всього на 400 школярів. Це дасть можливість більшій кількості дітей здобувати освіту в цьому навчальному закладі. В ході реконструкції буде виконаний ремонт всіх внутрішніх приміщень, замінено вікна, утеплено фасад, замінено покрівлю, змонтовані нові комунікації, закуплені нові меблі.

В рамках реконструкції колегіуму №16 планується виконати великий обсяг робіт: заміну всіх вікон, утеплення фасаду, ремонт і утеплення покрівлі, заміну комунікацій, ремонт класів і всіх внутрішніх приміщень з облаштуванням підлоги, стін і стелі. У більш старій двоповерховій будівлі 1935 року знесуть і перебудують крило, де розміститься їдальня і актовий зал. Також в проєкт входить будівництво чотирьох спортивних майданчиків, один з яких буде універсальним баскетбольно-волейбольним полем, і повний благоустрій прилеглої території з посиленням і гідроізоляцією вимощення.

Відзначимо, що протягом 2020 року в рамках реконструкції окремої будівлі гімназії № 11 виконані будівельні роботи по демонтажу та підготовці території. Облаштовані фундаменти, стіни і покрівлі блоків, зовнішні теплові мережі, системи водопроводу і каналізації, проведено посилення зовнішніх і штукатурка внутрішніх стін, встановлені металопластикові вікна та металеві дверні блоки, виконана прокладка силових кабелів.

У колегіумі №16 виконано часткову заміну вікон, часткове утеплення фасаду і нанесення декоративної штукатурки на фасаді будівлі.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei