Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам’янському планують провести реконструкцію двох великих лікарень з благоустроєм і утепленням

Понеділок, Березень 15, 2021 - 17:31

У Кам’янському планують реконструювати лікарню швидкої медичної допомоги (колишня лікарня № 8) і лікарню № 9. Виїзну установчу нараду з цього питання провів 15 березня міський голова Андрій Білоусов.

На даний момент готується проєктно-кошторисна документація, яка передбачає капітальний ремонт лікарняних відділень, утеплення головних корпусів в обох лікарнях, повний благоустрій лікарняних територій, нові дороги, тротуари, невеликі сквери та багато іншого. Реконструкція 9-ї лікарні торкнеться також двох окремо розташованих будівель – терапевтичного відділення і пологового будинку.

«Ми готуємо ці проєкти, щоб брати участь у конкурсі на отримання гранту від Європейського Інвестиційного банку в рамках надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Ця програма працює вже не перший рік. На сьогоднішній день за цією програмою у нас йде реконструкція колегіуму № 16 та ліцею № 11. Умови передбачають виділення 80% грантових коштів і 20% бюджетних коштів. Таким чином, ми зараз готуємо два ці проєкти, щоб у травні поточного року отримати висновки Укрінвестекспертизи, і в червні будемо подавати дві наші лікарні на участь у конкурсі та виділення грантових коштів. Маю велику надію, що ми ці гранти виграємо і вже в наступному році зможемо почати реалізацію проєктів», – сказав Андрій Білоусов.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei