Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам’янському презентували платформу «Smart City»

П'ятниця, Березень 12, 2021 - 15:38

Кам’янське продовжить впроваджувати нові елементи електронного управління. 12 березня в Кам’янському за участю міського голови Андрія Білоусова відбулася презентація «Smart City». Це черговий крок до цифровізації міста.

Директор комунального підприємства «Інформаційні системи» Костянтин Шакалов зазначив, що цей програмний комплекс дозволяє отримати всю інформацію по внутрішньоміських процесах. Провести всебічний аналіз, створити аналітичні моделі, сформувати прогноз розвитку ситуації, щоб більш ефективно використовувати ресурси на благо городян.

Багато блоків уже впроваджені в нашому місті. У каталозі базових електронних сервісів та послуг, запропонованих на презентації: портал державних послуг, освіта, транспорт, медицина, тарифи, платіжні системи, житлово-комунальна сфера, документообіг та багато іншого. IT-фахівці компанії «Smart City» докладно розповіли про кожну складову платформи.

Підбиваючи підсумки зустрічі, міський голова Андрій Білоусов доручив керівникам усіх департаментів та управлінь міської ради за своїми напрямами вивчити пропозиції та обрати саме ті блоки, які в першу чергу потрібні місту.

«Протягом кількох років у Кам’янському працює КП «ІС», диспетчерська служба, транспортна навігаційна система «Dozor-City», програма «Безпечне місто», електронні табло та багато інших напрямів. Багато Е-послуг представлені також у наших ЦНАП. Ми не стоїмо на місці та кожен рік вдосконалюємо не тільки КП «ІС», а й наші структурні підрозділи. Зараз наше завдання – комплексно розвиватися, визначити і поетапно впровадити найбільш потрібні нам напрямки», – сказав Андрій Білоусов.

Про перші напрацювання міському голові доповідатимуть уже через тиждень.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei